Четвер, 25 червня 2026
Економіка

У Києві почалися екстрені відключення електроенергії: де немає світла

У Києві почалися екстрені відключення електроенергії: де немає світла

У Києві на лівому березі запроваджено екстрені відключення світла. Про це повідомляє ДТЕК.

"Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", - йдеться у повідомленні компанії.

Генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко на своїй сторінці у Facebook також повідомив, що на лівому березі Києва екстрені відключення.

"Поки без деталей", - наголосив він у своєму дописі.

У соцмережах тим часом повідомлять про зникнення світла, стрибки напруги та публікують повідомлення від ДТЕК про відсутність світла в окремих будинках орієнтовно до 13:50 за окремими адресами.

Джерело: УНІАН

Можливо, ви пропустили

Можливо, ви пропустили