Редакція Київ Повна версія

Частина споживачів у п'яти областях без світла після обстрілів РФ

· Життя

Унаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів частина споживачів у Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях тимчасово залишаються без електропостачання.

Оперативну ситуацію в енергосистемі України станом на ранок 22 червня повідомили в Міненерго.

"Найскладнішою наразі є ситуація на Донеччині та Херсонщині, де через пошкодження енергооб'єктів знеструмлена найбільша кількість споживачів. Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово", - сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ уразила два торгові судна, що прямували до українських портів

На Сумщині під час ліквідації наслідків ворожої дронової атаки внаслідок повторного удару поранення отримали двоє енергетиків. Постраждалих доставили до лікарні, де їм надають необхідну медичну допомогу.

"Застосування обмежень сьогодні не прогнозується. Про будь-які зміни з енергопостачанням дізнавайтесь на офіційних ресурсах своїх операторів системи розподілу. Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час - з 10:00 до 16:00. Закликаємо споживачів раціонально споживати електроенергію", - додали у відомстві.

Джерело: Gazeta.ua